Підтримка ПРООН для підприємців: створення вебсайтів для розвитку бізнесів онлайн

By in
Підтримка ПРООН для підприємців: створення вебсайтів для розвитку бізнесів онлайн

Програма розвитку ООН в Україні прагне підтримати мікро-, малі та середні підприємства, які продовжують роботу у воєнний час та запускає ініціативу, яка покликана допомогти українським бізнесам в розробці, запуску та просуванні онлайн-магазинів. Підтримка передбачає розроблення комерційного вебсайту та стартовий пакет його просування для презентації та продажу товарів або послуг онлайн.

Мета проєкту

Мікро-, малі та середні підприємства в Україні забезпечують близько 60% робочих місць і 20% ВВП країни. Для відновлення економіки держави, що постраждала через повномасштабну війну, важливо забезпечити підприємцям і підприємицям умови для комфортної роботи та отримання прибутку. Безкоштовне розроблення вебсайтів — одна з ініціатив у межах цього процесу. Онлайн-магазин є ефективним інструментом для ведення комерційної діяльності, тож переведення підприємцями та підприємицями власної діяльності онлайн посилить стійкість до криз, поповнить місцеві бюджети, а з часом допоможе відновити ринок праці.

Критерії відбору

Взяти участь в проєкті можуть:

  • Власники та власниці мікро-, малих та середніх підприємств, які проживають на підконтрольних уряду України територіях Донецької, Запорізької, Луганської та Херсонської областей.
  • Внутрішньо переміщені особи з Донецької, Запорізької, Луганської та Херсонської областей (за період 2014-2022 рр.), які зараз перебувають і працюють на території України.
  • Підприємці та підприємиці, які продовжують або відновлюють власний бізнес і зацікавлені у розвитку онлайн-продажів, можуть аргументувати свої потреби та готові вчитися і займатися наповненням і просуванням отриманого вебсайту.
  • Власники та власниці мікро-, малих та середніх підприємств, які працюють у сферах створення чи реалізації основних товарів і послуг. 
  • Повнолітні громадяни та громадянки України, які мають зареєстрований бізнес як фізична особа-підприємець чи юридична особа.

Як взяти участь?

Дізнатись деталі та подати заявку на участь можна за посиланням. Дедлайн подачі заявок — 18 вересня 2022 року (20:00).